Hitoktatás

katekézisek, KÖZÖSSÉGEINK 2016-2017.

Miniklub Kedd 10.00-12.00 Carceri (II. em.) Szelényi Barbara
1-2. osztály Szerda 16.30-17.30 Assisi (II. em.) Tisch Katalin
3. osztály Csütörtök 16.15-17.15 Carceri (II. em.) Gödölle Krisztina
3. osztály Havi egy szombat 10.00-12.00 Alverna (II. em.) Somogyi Mónika
4. osztály Szerda 16.15-17.15 Carceri (II. em.) Gödölle Krisztina
7-12. osztály Hétfő 16.00-17.30 Kisház Kobus Edit nővér
Kiskórus (lányok) Vasárnap 9.00-10.00 Hosszúterem (I. em.) Bosnyákovics Bea
Ministránsok Vasárnap 10-es mise után   P. Krisztián
Cserkészek Péntek 16.30-19.30 Feketesas Török Márton
Katekumenek Csütörtök 19.00-21.00 Plébánia iroda P. Zsombor
Bérmálkozók (egyetemista korosztály) Csütörtök 19.00-21.00 Carceri P. Jónás és P. Krisztián
Szent János – Sas Hétfő 18.00-20.00 Kisház P. Jónás
Antióchia Hétfő 18.30-21.30 Carceri Bittsánszky Sári és János
Új Aratás Közösség Csütörtök 18.45-22.00 Hosszúterem + Kápolna (I. em.) Moór István
Boanergesz Péntek 19.00-22.00 Carceri Csanády Lőrinc
Volt katekumen közösség Csütortok 19.00-21.00 Kisház Lovas András, Németh Márk
Egyetemisták Vasárnap 17.30-21.30 Kisház vagy Hosszúterem P. Jób
Ferences Ifjúság Hétfő 19.30-22.00 (kéthetente) Nagytársalgó Paczolay Balázs
Szent Sámuel Szerda 19.00-22.00 Carceri (II. em.) Sámuel csoport
San Damiano – felnőtt hittan csoport Szerda 19.00-21.00

(kéthetente)

Kisház P. Jónás
Ifjú házas Szerda 18.00-20.00

(kéthetente)

Kisház Nényei Gábor és Gabi
Felnőtt csoport Csütörtök 18.00-21.00 Assisi (II. em.) Biczi Ferenc
Felnőtt hittan- és katekumen csoport

 

Kedd 18.00-21.00

(indokolt esetben lehet később csatlakozni vagy korábban elmenni.)

Nagytársalgó „Evangélium- és egyházismeret a jézusi jelenlétben”

Wildner Dénes

Ifjúsági hittan Péntek 19.30-21.30 Kisház P. Máté
Házas közösség Szerda 20.00-22.00 (kéthetente) Assisi  (II.em) Kanyó Henrik
Asszonykör Péntek (hó 2. és 4.) 20.00-22.00 Nagytársalgó Tömöryné Sári Virág
Bibliaóra Kedd 18.00-20.00 Hosszúterem (I.) Marik Gábor
Kapisztrán Kórus Kedd 19.00-22.00 Alverna (II. em.) Lógó Tibor
Margaréta citerazenekar Vasárnap 10.00-14.00 Assisi (II. em.) Bolla Kati
Igaz Élet Istenben Szerda 17.30-19.00 Kápolna (I. em.) Palkó Balázs
Látogatás imacsoport Kedd 18.30-20.30 Kápolna (I. em.) Salamon Aurél és Adél
Venite imacsoport Péntek 19.00-20.00 (minden hó 1.péntek) Kápolna (I. em.) Vucskán Zoli
Szent Rita Közösség (zárt) Csütörtök 18.00-20.00 (havonta 1. csütörtök) Alverna (II. em.) Jávor Kinga
Férfisátor Hétfő 18.00-22.00 Feketesas Létay-Nagy Bálint
Nyugdíjasok Szerda 10.00-12.00 Hosszúterem
Óvodai hittan Bolyai óvoda, Kitaibel Pál u.-i óvoda, Fillér u-i Óvoda Érmelléki Óvoda Kozáry Ágnes
Tóth Helga
Iskolai hittanok Áldás u., Fillér u, Kodály Z. Ált Isk. Rákóczi Gimn. Móricz Gimn. Tóthné Gabriella, Gergely-Kosza Attila, Tóth Helga,  Nényei Noémi, Oláh Enikő,

A csoportokba, közösségekbe jelentkezés:

 A 18 év alattiak hittanjaira a helyszínen, illetve a katekumen csoportba a plébániairodán, a többi csoportba, közösségbe pedig a hittanok@gmail.com e-mail címen vagy a plébánosi fogadóórán várjuk a jelentkezéseket.