Június 21-én, vasárnap este a fél nyolcas szentmise keretében köszöntük meg a nyártól új helyekre kerülő ferences testvérek – Achilles, Milán, Zsombor és Jeremiás – sokéves áldozatos szolgálatát.
Az Úr vezesse őket hivatásukban és küldetésükben Isten népe javára!
Az ünnep képei itt:
